• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tokatariyetistiricileribirligi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905305890814
  • https://www.instagram.com/tokataricilarbirligi/?hl=tr
    • TOKAT TAŞHAN SATIŞ MAĞAZAMIZ
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
ANLAŞMALI KARGOLARIMIZ
BAL TEBLİĞİ
Üyelik Girişi
Saat
8. TOKAT TARIM HAYVANCILIK VE GIDA FUARI
MERKEZ

6 Eylül 2019 - 10:50:20 - 418 Okunma

TOKAT’TA BALLAR YARIŞACAK

Facebook
Google+
Twitter
Pinterest

18-21 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Tokat Tarım, Hayvancılık ve Yöresel Ürünler Fuarı için 'En İyi Bal’ yarışması yapılacak. Tokat'ın en iyi ve kaliteli balları tarım fuarında satışa çıkarılacak.

18-21 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Tokat Tarım, Hayvancılık ve Yöresel Ürünler Fuarı için ‘En İyi Bal’ yarışması yapılacak. Tokat’ın en iyi ve kaliteli balları tarım fuarında satışa çıkarılacak.

Tokat’ta bu yıl 18-21 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan Tokat Tarım ve Hayvancılık Fuarı öncesinde hazırlık çalışmalarına başlandı. Yöresel Ürünler eklemesiyle işlevini daha da genişleten fuar belirtilen tarihlerde il merkezinde bulunan Kapalı Pazar Yerinde yapılacak. Fuarda Tokat’ın seçilen en iyi balları da sergilenecek. Tokat Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Demir, ‘En İyi Bal’ yarışması için başvuruların dün başladığını duyurdu. Yarışmaya başvuru için son tarihin 8 eylül olduğunu bildiren Ali Demir, yarışmaya ilişkin şu bilgileri verdi: “İlimizde düzenlenecek olan bal yarışmasına kayıtlar alınmaya başlandı.

Başvuru tarihi: 05/08 Eylül 2019

Başvuru yeri: Tokat ili Arı Yetiştiricileri Birliği

Yarışmada dereceye girenlerin ürünleri 18/21 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan Tarım Hayvancılık Ve Yöresel Ürünler Fuarında birlik standımızda satışa çıkarılacak.

Petek ve Süzme kategorilerinde yapılacak yarışmada her kategoride dereceye girenlere valimiz tarafından ödüller verilecek.”

  
658 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Yönetım Kurulu
ÇALIŞANLARIMIZ
Hava Durumu